Персі Джексон і Море чудовиськ (2013) (Перси Джексон и Море чудовищ)

Персі Джексон і Море чудовиськ

Лука Кастеллан готується до повалення Олімпу. Перший об’єктом для віроломного нападу стає Табір Напівкровок, де Персі Джексон зустрівся з Тайсоном — зведеним братом в образі циклопа. Щоб зруйнувати Табір Лука віроломно отруїв Дерево захисного бар’єру, вирощеного з убієнної плоті Талії Грейс.

Лише магія Золотого Руна здатна воскресити чарівне дерево. Директор Діоніс за еліксиром відправляє здатну Клариссу Ла Ру.
За покликом серця вплуталися в небезпечні пригоди Персі, Тайсон, Аннабет і Гроувер, намагаючись знайти артефакт першими. Мудрий Оракул пророкує смерть Луки від бога-напівкровки, яким помилково вважають Персі Джексона. Відшукати Руно інтуїтивно в змозі сатир Гроувер. Однак на шляху стоїть Поліфем, який живиться цікавими сатирами. У пошуках Андромеди подорожніх захоплює Мантикора, яка поглинає Харибда. Пробуджується Кронос. Здобутим у поході чарівним мечем Персі розрізає Кроноса, повертаючи чудовисько в опочивальню золотої труни. Золоте руно воскрешає Аннабет і Талію, який бере під захист Олімп.

Персі Джексон і Море чудовиськ

Дивитись онлайн «Персі Джексон і Море чудовиськ» (рос. «Перси Джексон и Море чудовищ» анг. «Percy Jackson: Sea of Monsters»)

Рік: 2013
Режисер: Thor Freudenthal
У ролях: Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson, Jake Abel

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.